Svetainių kūrimas

 

Kiekvienas projektas rengiamas atsižvelgiant į Jūsų įmonės veiklos specifiką, pagrindinius tikslus bei reikalavimus.  Labai svarbu, kad informacija svetainėje būtų greitai ir paprastai surandama, todėl būtina aiški ir paprasta navigacija. Tekstas turi būti lengvai įskaitomas, išlaikytas vientisas stilius. Informaciją svetainėje reikia nuolat atnaujinti, papildyti, todėl rekomenduojame skelbti apie vykdomas  akcijas, naujienas, kitą lankytojams aktualią informaciją.

 

Prieš nusprendžiant kokios svetainės norėtumėte, svarbu įvertinti kaip dažnai reikės keisti informaciją ir kiek jos ketinate talpinti.

 

Statinė informacinė svetainė - tai paprastai 3-5 puslapių svetainė, kuri yra tarsi įmonės vizitinė kortelė. Joje bendrai aprašoma įmonės veikla, paslaugos, produkcija bei kontaktai. Ji neturi turinio valdymo galimybės.

 

Svetainė su turinio valdymo sistema (TVS) - svetainė su galimybe keisti struktūrą, papildyti, pašalinti informaciją iš svetainės. Praktiškai nėra jokių apribojimų puslapių ir duomenų kiekiui. Svetainės su TVS turi praplėtimo galimybę įdiegiant papildomus modulius. Dauguma šiuolaikinių svetainių naudoja  TVS, kurios ne tik palengvina administravimą, bet ir yra puikiai suderinamos su paieškos sistemomis.

 

Turite svetainę be TVS, bet su Jus tenkinančiu dizainu? Mes galime nekeičiant išvaizdos įdiegti administravimo sistemą ir galėsite patys nesunkiai keisti svetainės turinį.

 

Terminai. Svetainių kūrimas trunka nuo 2 savaičių iki poros mėnesių. Tikslūs terminai suderinami prieš pradedant darbus, todėl užsakovas gali  iš anksto planuoti tolimesnius savo veiksmus, reklamos kampanijas ir t.t.

 


Mūsų projektai:
TVS projektai atlikti darbai


Rekomenduok ir  užsidirbk!
©2009-2013 UAB "TVS Projektai". Visos teisės saugomos